> הפנימיה
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


הפנימיה

"באת להדסים -באת הביתה"

ייעודה של הפנימייה להוות סביבה חמה, מקבלת , אוהבת, מטופחת וירוקה ושואפת לבניית סביבה שתאפשר איכות חיים גבוהה. תפקידינו לספק את הצרכים הבסיסיים של כל חניך ולאפשר מימוש עצמי.אנו רואים כיעד מרכזי את קידומם החינוכי של החניכים ומאפשרים לילדים שלנו התנסויות חברתיות, העשרה תרבותית ומעורבות קהילתית וכמובן להגיע להישגים לימודיים.

בתחום האישי אנו משקיעים בפיתוח תפיסת מסוגלות עצמית ,הערכה והעצמה של העצמי, התייחסות לעולם ולעצמי תוך מיקוד שליטה פנימי ומתן הזדמנויות לפיתוח מיומנויות של פתרון בעיות (איך להתמודד עם קושי).

בשעות אחר הצהריים והערב פועל בפנימייה מרכז לשיפור הישגים לימודיים שנקרא אצלינו "מרכז הלמידה", במרכז הזה החניך מקבל תמיכה ותגבור לימודי בקבוצות קטנות עם יחס אישי וסביבה תומכת.
אנו דואגים לשמור ולטפח את מתחם הכפר ובית-הספר כדי שהסביבה הלימודית והתרבותית תהיה נעימה ואסטטית, יש לנו מרחבי דשא, אמפיתיאטרון, בריכת שחיה, אולם תרבות והופעות, דיסקוטק חדיש, מתקני ספורט, משתלה, ספריה, מעבדות ומרכז משאבים, המהווים מרכז תרבותי וחברתי לאזור ועוד.

חניכי הפנימייה מרוכזים מכמה בתי ספר עיקריים כדי לשלבם ע"פ קבוצות הגיל השונות: בי"ס ויצו הדסים , בי"ס נווה הדסה ,אורט הכוון כ"ס,
עמל כ"ס, בי"ס בכר (יסודי)
עוד על הפנימייה, חוגים , סדר יום סדרי הרשמה ועוד מידע שיעניין אתכם תוכלו למצוא באתר האינטרנט שלנו.

צור קשר:

טלפון:09-8997241

פקס:09-8998750

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry