> > "אמדוקס"
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


"אמדוקס"

בחמש השנים האחרונות מתנדבים במסגרת "עסקים למען הקהילה" בויצו הדסים עובדי אמדוקס היקרים בארבעה תחומים: חונכות אישית (לילדים הצעירים), מרכז למידה (בהדסים ובאמדוקס), פרידה מחניכי י"ב, פעילויות שיא (ימי ספורט, טיולים, טיפוח היופי, מפגשי שף, פעילויות לקראת חגים ועוד..).

עסקים למען הקהילה (על"ה) מיוזמת ציונות 2000, הוקמה בשנת 1998, במטרה לסייע לחברות עסקיות לנהל את מעורבותן החברתית באופן המקצועי, המיטבי והמתקדם ביותר. כיום, מלווים צוותי על"ה למעלה ממאה חברות ישראליות ובינלאומיות, בשותפויותיהן החברתיות עם המגזר השלישי והמגזר הציבורי.

ציונות 2000 הוקמה בשנת 1995 על ידי קבוצת אזרחים אותה הוביל איש העסקים רוני דואק, קבוצה ששמה לה את האחריות האישית כמטרה, מתוך אמונה שאפשר לעשות, אפשר לשנות, אפשר להשפיע.

לכתבה באתר כלכליסט לחץ כאן

בויצו הדסים עובדים בשיתוף עם חברת אמדוקס כבר שנה חמישית, המתנדבים שותפים פעילים בקשת של פעילויות לאורך השנה : חוגגים איתנו אירועים וחגים, מלווים את בוגרי יב', מעבירים פעילויות שיא לאורך השנה, שותפים בפעילויות אתגריות ביחד עם עמותת "אתגרים", יצויין כי זוהי פעילות משמעותית ביותר עבור חניכי הפנימייה, החניכים הבוגרים חווים פעילויות אתגר: טיפוס על חבל, שיט בסירות, פעילויות בנושא מנהיגות  ובסיום השנה אף משתתפים בקורס מדריכים צעירים (מד"צים) של עמותת אתגרים. ללא התמיכה של חברת אמדוקס לא ניתן היה לקיים פעילות משמעותית זו.

מעבר לכך שמתנדבי החברה מגיעים להדסים גם החניכים שלנו מתארחים  בחברת אמדוקס; שם פועל  מרכז למידה אשר מספק תמיכה לימודית לחניכי פנימיה בכיתות ז'-י'. החניכים מגיעים פעם בשבוע לאמדוקס ומקבלים חיזוק במקצועות המתמטיקה והאנגלית  וכן עזרה בהכנת שיעורי בית והכנה למבחנים באופן פרטני.

 

בשיתוף עמותת "אור ירוק" מתנדבי אמדוקס עברו הכשרה  לזהירות בדרכים והעבירו פעילות  לכ-25 חניכי פנימייה בכיתות א'-ו' במהלך הפעילות הילדים למדו על חצייה נכונה של הכביש, זיהוי תמרורים, חידון בטיחות בדרכים והדגמת עצירת רכב וחגורות בטיחות באמצעות ריצה.

 

החבר'ה של אמדוקס נמצאים איתנו לאורך השנה, בין  השאר חגגו איתנו את טקס בר המיצווה שהתקיים ל 13 חניכים והעניקו להם מתנה אישית , כל אחד מחתני בר המצווה קיבל "אייפוד"!

 

כחלק מתהליך הפרידה של קבוצה יב' ומהמסורת הנהוגה בפנימיית ויצו הדסים

חניכי שכבה יב' בויצו הדסים מתכננים ובונים בפועל פסל סביבתי אשר יישאר בכפר לדורות הבאים. גם פרויקט זה נעשה בשיתוף פעולה עם "אמדוקס",

בוגרי מחזור נ"ח – בשנת הלימודים תש"ע בחרו באופן דמוקרטי לבנות שני לוחות מודעות אשר משמשים את הכפר 

 בנוסף... מתנדבי אמדוקס:

  • סייעו בעריכה והכנת ספר המחזור , שיפצו בפנימייה מבנה גדול המיועד למגורים של חלק מהחניכים, צבעו סורגים ועיטרו בשבלונות.  
  • בחנוכה התקיימה פעילות בהתנדבות עובדי חברת "אמדוקס . במסגרתה הגיעו השפים של "תדמור" והכינו ביחד עם חניכי הפנימייה סופגניות ולביבות וכן הכינו ביחד עם החניכים שי מתוק ליום התנדבות בבית החולים איכילוב. 
  • 12 מחניכי הפנימייה יצאו למסע של 50 ק"מ ברכיבה על אופניים. מדובר בפרויקט ארצי של ה-"טור דה תרום" שבו רוכבים שאינם נכים רוכבים לצד רוכבים נכים. אמדוקס שנתנה במסע את חסותם שיתפה גם אותנו כדי לסייע ולתמוך בילדים נכים ממרכז הספורט לנכים ספיבק ברמת גן.

תמונות מחלוקת תעודות הצטינות במרכז הלמידה של אמדוקס על  

מחצית ראשונה לשנה"ל תשע"א

 

 

 

 

 

 

ולסיום ... מבגורינו, המסיימים את כיתת יב' ,הם נפרדים גם באמצעות הקמת פסל סביבתי ביחד, שיזכר וישמר לדורות הבאים:  

 

 

                                                  2010                                                                     2011

 

       

 2007                                                 2008

 

 

                2006                                              2005                                                               

 

 

                  

 

 

                                                             

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry