צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


חוגים

חוגי העשרה מתקיימים אחר הצהרים ונותנים לכל חניך בפנימיה  את האפשרות להעשיר את הידע שלו בתחומים הקרובים אליו.
מערכת החוגים הינה רב גונית ומנסה לתת מענה לצורכי החניכים בכפר.

בכפר הילדים והנוער ויצו הדסים פועל מערך חוגים רחב ביותר:

נאמני תיאטרון- הפרויקט קיים בכפר מספר שנים ונותן לחניכים כלים לעבודה ולחשיבה. ע"י משחקי אימפרוביזציה ועל ידי טכניקות אחרות מעבירים לחניכים מיומנויות בסיסיות.
בסיום התהליך בני נוער מעלים הפקת תיאטרון בשילוב כל המרכיבים בהם הם התנסו.

מחול - (היפ הופ, מודרני, ג'אז...)- שתי קבוצות מחול (צעירות ובוגרות) המעלות שלושה מופעי מחול במהלך שנת הלימודים ובמופע זה משלבות את כל תחומי הריקוד בהם התנסו במהלך השנה.

כדורגל- חלק מחניכי הפנימייה משתלבים בקבוצות הכדורגל של טוברוק נתניה והפועל פרדסיה. החניכים מתאמנים ארבע פעמים בשבוע . כמו כן משתתפים החניכים בטורנירים פנימיים בין כפרי הנוער בסביבה.

כדורסל- יש לציין כי בשנים האחרונות הקמנו קבוצת כדורסל בנות בכפר המופיעה בליגה, קבוצת הכדורסל היא אלופת הארץ בליגת בתי הספר. הקבוצה ממשיכה לשפר את הישגיה משנה לשנה ומגיעה להישגים נכבדים.

חדר כושר - בנים, בנות. בהדרכת מדריך מוסמך העובד באופן אישי וצמוד עם החניכים.

הכנה לצה"ל- במהלך השנה עוברים חניכי יא' י"ב אימונים לקראת הצבא והכנה למיונים השונים בצבא. האימונים כוללים אימון פיזי והסברים על התפקידים השונים בצבא.

 אתגרי שטח- התמחות בפעילות אתגרית בשטח- רכישת מיומנויות ניווט, סיור וכלים להישרדות. במסגרת מסלול זה יעברו החניכים קורסים חווייתיים ופעילויות העשרה ויצאו למסע מסכם בסוף השנה.

אומנויות לחימה- הקניית ערכים, ידע ומיומנויות בתחומים של טכניקות אמנויות לחימה, משמעת עצמית, כבוד הדדי וחברות. במקביל תתקיים גם תוכנית לימודית ייחודית ומדדי ההצלחה יהיו הן בתחום הספורט והן בתחום הלמידה.

מנהיגות נשית - העצמה וחיזוק הדימוי העצמי. פעילות חברתית ואתגרית המשלבת עבודה קבוצתית והובלת פרויקטים חברתיים בכפר.

חוג תופים - חדש!!- ניגון על תופי פלדה, הכרת הכלי והמקצבים. לכתבה שפורסמה:http://www.hadassim.org.il/content.asp?PageId=127

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry