> > בית הבוגר - מסיבת גיוס לדור ופרידה משימרית
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


בית הבוגר - מסיבת גיוס לדור ופרידה משימרית

בתאריך 01.12.12  ערכנו מסיבת גיוס לדור ונפרדנו משימרית - שליוותה את הבוגרים המתגוררים בבית הבוגר. היה מרגש מאוד. אנו מאחלים לדור גיוס קל ונעים והצלחה בשירות הצבאי ולשימרית הצלחה בהמשך דרכך והמון המון מזל טוב ......

לבוגרי בית הבוגר האהובים והיקרים לי

כשנפרדים מה אומרים?

יתכן מאוד שיש לתת איזה נאום פרידה נרגש, שתהיו בריאים בוגרים ובהצלחה ומסרו לפעמים ד"ש. או אולי בעצם יש לומר את הדברים האמיתיים : על זה שהיה קצת קשה לפעמים ועל זה שהיה כיף ונהדר - וגם שהיו המון ימים מאושרים. אבל את האמת הגדולה יש לומר מייד, מהר! כי הזמן נגמר שמה שהיה, לא יחזור יותר. החיים יימשכו, ישארו הזכרונות, אנשים מיוחדים....

ואני רוצה  ולומר להם כמה מילים...

לפני ארבע שנים נכנסתי לרכז את תוכנית הבוגרים, עם רצון ומוטיבציה להשריש אותה בפנימייה ולהניע מהלכים . הדרך ידעה עליות ומורדות אבל אני באופי, מקווה כך, למדתי להבין , להכיל, ולהמשיך להסתכל לעבר המטרה העליונה ללוות ככל שאפשר את בוגרי הדסים ובפרט את אלו הגרים פה בכל דרך אפשרית שהתקבלה, כי הבנו שלא מספיקה דרך החינוך והטיפול שהטבנו לתת עד סוף י"ב וכי יש צורך במעבר ועם הזמן אף עלה עוד יותר.

וכך קרה שולדי הייתה הסנונית הראשונה מבין הקבוצות , אחר כך תמרה, דן, לורה , תמר ודור.   לפני כשלוש שנים הוקם לו בית הבוגר עם הרבה חשיבה ומאמץ מהנהלת הכפר : זהו בית מיוחד שבו הבוגרים גרים, ישנים, אוכלים, תורמים לכפר, מתגייסים, עובדים, חוזרים מהצבא, חוגגים, משתלבים בעבודה ועוד  והכי חשוב זהו בית שעם הזמן הפך להיות בית מיוחד גם עבור עובדי הפנימייה.

ליוותי אתכם בתקופות שמחות , מרגשות,עצובות , משבריות ותמיד ניסיתי להראות לכם את האור שיש בתקופה זו , את האור שיש בכל אחד מכם שלפעמים היה צריך להאיר אותו מחדש . עם הזמן  נוצרו קשרים משמעותיים ועמוקים עם כל אחד מכם ואני מקווה שהצלחתי להיות האוזן הקשבת שאותה חיפשתם ולהראות לכם כל מה שאתם צריכים יש לכם בתוככם: חוכמה, מוטיבציה, ביטחון, יצרתיות ועוד ועוד.  "ובעצם אם תרצו, אין זו אגדה"- אילו חייכם ורק אתם ושוב רק אתם תהפכו אותם למה שאתם חולמים עליו.

ועכשיו משהו אישי לכל אחד :

ולדי- תמשיך להצליח לצמוח ולהתפתח בצבא, הגעת למקום של הרבה הערכה ואהבה מהסובבים אותך והכי חשוב תשמור על עצמך, לא פשוט שם בחוץ ...

תמרה – התחלת לפני כחודש פרק חדש בהדסים הפעם את בצד השני, מדריכה. במהלך השנים האחרונות בנית את עצמך ממקום של נתינה וחיבור לבני נוער ואין לי ספק שתצליחי ועד יותר מזה בתפקידתך החדש כמדריכה בהדסים.

לורה- גם את עברת דרך ארוכה ומיוחדת בהדסים. את עומדת לקראת סיום שירות צבאי מעניין ומאתגר, תמשיכי ללכת אחרי החלומות שלך ואני מאחלת לך המון בדרך החדשה שאת בונה לעצמך- לקראת לימודי הנדסה באקדמיה.

דן- דן  דן חו"גד בשריון. שמחתי ללוות אותך מקרוב ולהיות שותפה לשינויי בחייך. יש בך את המוטיבציה להתקדם ולהצליח ולהראות זאת לכולם, ואתה לא מוותר, כך מצליחים בחיים והוכחת זאת, גאה בך המון הצלחה בהמשך.

ודור היקר שוב המון המון בהצלחה בשירות הצבאי.

אני מקווה שנתתי לכם את הכר שחיפשתי בתקופה זו ובטוחה ומקווה שמחליפי בתקפיד יעשה זאת ואם הבית המסורה תמשיך באהבתה ודאגתה לבית הבוגר

 

אוהבת ומאמינה בכם

שמרית יחיאלי - עו"ס ורכזת תוכנית בוגרים לשעבר (:

 

http://www.hadassim.org.il/gallery.asp?id=147

 

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry