> > פרוייקט אחי"ם
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


פרוייקט אחי"ם

אחי"ם - פרוייקט יחודי לויצו הדסים

אחי"ם -אומץ חברות יושר מצויינות

תוכנית המשלבת אומניות לחימה עם לימודי הוראה מתקנת כשמטרתה לשפר את היוכולות הלימודיות וההתנהגותיות. אומנות הלחימה המיושמת בכפר הנוער ויצו הדסיםהיא קארטה ובאמצעותה מיישמים עקרונות כמו: מנהיגות, קשב ועוד.  התוכנית הינה לטווח ארוך עבור ילדים בכיתות ג'- י' והיא כוללת שני אימונים בשבוע , שעה בכל אימון. המאמנים שמלווים את הפרוייקט ביחד עם צוות הפנימייה הם  איזידור פלד מאמן ביה"ס למאמנים בוינגייט אשר בדרגת   דן 7 וסופי בדרגה של דן 3 .

החניכים המשתתפים בפרוייקט זה השתתפו בכמה אירועים במהלך השנה ביניהם טקס חגורה צהובה וטקס חגורה כתומה , כמו כן השתתפו במירוץ סביון  כשהם ממותגים בחולצות של פרויקט אחי"ם ודגלים של ויצו הדסים. חלקם השתתפו ביריד הפנימיות כדי לספר על התוכנית והופיעו בקטע קארטה ואפילו  הופיעו בוינגייט מול אולם של 400 איש בטקס סיום למאמנים מתחילים .

חניכים מספרים : השתפרנו בלימודים בצורה משמעותית. אריאל שניידר – הגיעה לחגורה כתומה ומהרגע שנכנס לתוכנית ניתן לראות לאחר שחלפה לה שנה כי השתפר משמעותית בלימודים, הציונים עלו  והתנהגותו השתפרה להפליא.

את התוכנית הגה  עדי שטראוס מחברת המזון המובילה.התוכנית הינה  יחודית לויצו הדסים, החלה בתחילת שנה"ל תש"ע ובתום שנה כה מוצלחת אנו ממשיכים איתה גם בשנה"ל הבאה כפי שקיווינו.

לכתבה שפורסמה בעיתון מעריב : מעריב 

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry