> > ערב מגמת אומנות - סיום שנה
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


ערב מגמת אומנות - סיום שנה

בשבוע שעבר הסתיימה תערוכת מגמת האומנות-פרויקט הגמר

פרוייקט הגמר מהווה את המשימה האחרונה והמסכמת של הלימודים באמנות מעשית. בפרוייקט התלמידים נדרשים לבנות ולפתח תהליך יצירה בנושא שהם בוחרים  (אישי,חברתי,גלובלי,פוליטי...) שבסופו תוצר ייחודי-יצירת אמנות,בטכניקה שנבחרת על ידם:ציור,צילום,פיסול,מיצב,וידאו ארט וכו' זה תהליך שבו מתקיים רב שיח מתמיד בין המישור החווייתי-רגשי,המישור האינטלקטואלי,שליטה בשפת האמנות וערכיה והמיומנויות הטכניות שרכשו התלמידים, הם נדרשים להציג את יצירותיהם ואת תיק העבודות שלהם מכל תקופת הלימוד במגמת האמנות בפני בוחן חיצוני שמעניק להם את ציון הבגרות.

השנה בחרנו להציג את הפרוייקטים בתערוכה שהתקיימה באולם ההרצאות של הכפר.הבוחנת התרשמה מאוד מהיצירות המרתקות ומאופן הצגתן והעניקה ציונים גבוהים .

יש לנו מגמה נהדרת עם צוות מקצועי

זו ההזדמנות להודות לכולם: תודה לבנות המגמה על עבודות נפלאות ועל השקעה ורצינות לאורך כל הדרך: שיר בן ארצי,עטר ברזילי,עדן ברזילי,ענב זהבי,אור ביר,לילך ציוני,שקף אלמוג,קורל ווקנין,נועם מנור.

תודה לציבי קפלן המורה לאומנות מעשית על עשיה מרובה ונתינה ללא גבולות למען תלמידות המגמה ,תודה לפנינה בר עוזרמן המורה לתולדות האומנות על הכנת התלמידות על הצד המקצועי והטוב ביותר.

לתמונות נוספות לחצו לתמונות נוספות לחצו כאן

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry