> > ניצחנו! קבוצת הכדורסל ויצו דנה הדסים זכתה בגביע המדינה !
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


ניצחנו! קבוצת הכדורסל ויצו דנה הדסים זכתה בגביע המדינה !

נבחרת הבנות של ויצו הדסים זכתה בשבת בטורניר "דנה" החמישי לזכר דנה זמורסקי ז"ל, שהוקדש השנה גם לזכרו של רלף קליין, מאמן ויצו "דנה" הדסים במשך עשר שנים.


במסגרת הטורניר התקיים משחק ראווה בין שתי קבוצות עבר של ויצו הדסים שזכו באליפות המדינה בשנים 2004 ו-2007 בהדרכת רלף קליין בטורניר, שנערך בחסות ויצו ועיריית נס ציונה, חולקו 13 מלגות בשווי אלפי שקלים לתלמידי תיכון.


הטורניר הסתיים באופן סמלי ומרגש, עם זכייתה של קבוצת הבנות של כפר הנוער ויצו "דנה" הדסים במקום הראשון, לאחר ניצחון 31:36 בגמר על נבחרת הבנות של תיכון "אוסטרובסקי" רעננה.
הטורניר, שנערך בנס ציונה בפעם החמישית לזכרה של אוהדת הכדורסל דנה זמורסקי ז"ל, שנהרגה בתאונת דרכים, העלה על נס גם את זכרו של רלף קליין, שאימן את ויצו "דנה" הדסים במשך עשור והיה
בשלב חצי הגמר ניצחה קבוצת ויצו "דנה" הדסים, אלופת ישראל הנוכחית, את קבוצת "היובל" מהרצליה ואילו "אוסטרובסקי" רעננה ניצחה את ויצו נהלל. במקום השלישי זכה "היובל" הרצליה. בנצחונה של ויצו "דנה" הדסים במשחק הגמר, בלטו קפטנית הקבוצה שירה שכט, ירדן גוט ועדי לוי. כל המשחקים נערכו במתכונת של ארבעה רבעים באורך שבע דקות כל אחד.


רותי קליין, אשתו של רלף, אמרה לאחר הטורניר: "מאוד נהניתי מהטורניר כמו שאני תמיד נהנית לצפות במשחקים של בנות ויצו הדסים, שתמיד מספקות ספורט נקי וטהור. ההנצחה של דנה הפכה את זה לחשוב יותר והיה לי לכבוד להיות מוזמנת לארוע".


חיים זמורסקי, אביה של דנה ומנכ"ל ויצו, אמר: "יש הרואים בכל הזדמנות משבר ויש הרואים בכל משבר הזדמנות – אנו בחרנו להתגבר כך על המשברים והטורניר הוא אחת מההזדמנויות שלקחנו כדי לחזק ולהתחזק, לזכור ולהזכיר".


ארז דגן, מאמן ויצו "דנה" הדסים ויד ימינו של רלף קליין במשך עשור, אמר: "בסופו של טורניר דנה החמישי נשארו הזכרונות והחוויות מרלף קליין וכל שחקניותיו שבאו לכבד את זכרו ואת הקשר המיוחד שהיה בין דנה לרלף. המורשת והרגשת המשפחה בויצו הן אלו שנותנות לנו שנה אחרי שנה את הכח להמשיך להצטיין, ולגדל ולחנך שחקניות למצוינות ולערכים שבהם האמין רלף קליין, האב הרוחני של פרויקט הכדורסל בויצו הדסים".


ברכות חמות למאמן הרצל שר ולכל השחקניות שהראו הרבה אופי ובגרות, והוכיחו קבוצתיות.
בהצלחה בגמר.

הכתבה באדיבות אתר one

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry