> > ליווי של היזמים הצעירים - דנה ברג
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


ליווי של היזמים הצעירים - דנה ברג

 דנה ברג מלווה את פרוייקט "יזמים הצעירים" מזה כחמש שנים. בכל שנה קבוצת היזמים של ויצו הדסים זוכה להעפיל למקומות הראשונים (כפי שדנה מתארת בכתבתה) ומעניקים לנו גאווה רבה!
תודה ענקית לדנה על הליווי הצמוד, התמיכה, הדאגה וההשקעה הרבה בתלמידים... יישר כח!

תלמידי שכבה י' בבית הספר ויצו הדסים לקחו חלק בפרוייקט "יזמים צעירים  - עושים עסקים" מיסודו של לאומי , כשהיו תלמידים בשכבה ט'. הם  הקימו חברה בשם  יעד, והמוצר, שפיתחו ומיתגו במהלך הפרוייקט  הוא EZ2C .  תווית זיהוי בצבעים בולטים ונראים לעין, שמסייעים למשתמש בו למצוא את מטענו בקלות. בנוסף לצבע הבולט ישנו ברקוד, שנמצא על המוצר ובתוכו נמצאים פרטי הנוסע. בעזרת אפליקציית קורא הQR -  ניתן לסרוק ולגלות את הפרטים המוטמעים בתוך הברקוד.
במהלך השנה שעברה בלטה הקבוצה בייחודיות המוצר,  שפיתחה, כמוצר טכנולוגי מתקדם  ובהתנהלות המרשימה של חבריה.  את התהליך התחילו 26 תלמידים וכולם נטלו בו חלק עד סופו.
הקבוצה נבחרה לייצג את אזורנו , בתחרות החממות הטכנולוגיות יחד עם עוד 9 בתי ספר מכל הארץ.

בתחרות האזורית הובאו לידי ביטוי  כל שלבי הלמידה  והעשייה בפרוייקט ברמה הגבוהה ביותר. התכנון, העיצוב, הייצור ושיווק המוצר.  כל אלה  חברו יחד לייצוג  מרשים , מקצועי ויצירתי שהרשים  את השופטים,  וזיכו  את הקבוצה לייצג את האזור ואת בית הספר ויצו הדסים בתחרות הירידים הארצית. 

בתחרות הירידים הארצית, שהתקיימה ב - 6 בנובמבר , ניצחה הקבוצה מויצו הדסים . ביחד עם הקבוצה מבית הספר הריאלי בחיפה , שזכתה אף היא , יצאו תלמידינו  לייצג את מדינת ישראל בתחרות האירופית,  שתתקיים בחודש מרץ בריגה שבלטביה.

הישג זה מצטרף לשורה של נצחונות והישגים של "היזמים הצעירים" מבית ספרנו בפרוייקט זה, שכן  זהו הנצחון   ועמו הייצוג בפעם הרביעית לויצו הדסים בתחרויות האירופאיות  בחמש השנים האחרונות.

את הפרוייקט ליוו השנה יהודה ברונר - מנחה עסקי, פרול צינוביץ - סטודנט המכללה האקדמית ברופין ודנה ברג - מנחה פדגוגית מטעם בית הספר .

פעילות החברה מסוקרת בחשבון הפייסבוק למוצר , שפתחו התלמידים כאמצעי שיווקי https://he-il.facebook.com/ez2c.co.ilhttps://he-il.facebook.com/ez2c.co.il

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry