> > קבוצת "יזמים צעירים" של ויצו הדסים מעפילה לתחרות הארצית
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


קבוצת "יזמים צעירים" של ויצו הדסים מעפילה לתחרות הארצית

בתחרות הגמר האזורית של היזמים הצעירים, שהתקיימה ביום  רביעי ה - 6.6  במכללה האקדמית ברופין , זכו תלמידי בית הספר ויצו הדסים מחברת "יעד" לייצג את האזור עם המוצר, שפיתחו ,ez2c , בתחרות הירידים  הארצית ואולי משם יצאו לייצג את ישראל בתחרות הירידים האירופאית,  שתתקיים בחודש ינואר 2013 .

 קבוצת יעד: " אנחנו חברת יעד ,תלמידי שכבת ט' השתתפנו שנה בפרויקט יזמים צעירים.
בתחילת השנה הגענו לפגישה הראשונה נלהבים ונרגשים.
לכולנו הייתה מטרה ברורה והיא לייצר את המוצר הטוב ביותר בעינינו ובעיני הקהל הרחב.
לאחר שחשבנו על המוצר והתחלנו לפתח אותו, גילינו שהתהליך הולך להיות קשה יותר ממה שציפינו והבנו שהצטרפנו לעולם העסקים.
למוצר שלנו קוראים
EZ2C והוא תווית זיהוי בצבעים בולטים ונראים לעין, שיעזרו למשתמש למצוא את מטענו בקלות, ובנוסף לצבע הבולט ישנו ברקוד שנמצא על המוצר ובתוכו נמצאים פרטי הנוסע. בעזרת אפליקציית קורא הQR -
 ניתן לסרוק ולגלות את הפרטים המוטמעים בתוך הברקוד.
במהלך השנה יצאנו למספר תחרויות :
תחרות ראשונה - תחרות החממות הטכנולוגיות שאליה נבחרנו עם עוד 9 בתי ספר מכל הארץ. כשהגענו לתחרות וראינו מהי הסביבה, שבה אנו מתחרים הבנו את הרמה המוצבת בפרויקט היזמים ולאן אנחנו צריכים לכוון.
תחרות שנייה - תחרות האב טיפוס, בית הספר שלנו אירח את כל הקבוצות מהאזור. בתחרות משכנו את תשומת ליבם של כל המשתתפים אלינו והראינו לכולם את יכולתנו , ומי אנחנו. לאחר הצגת המוצר בפני השופטים ובפני כל הנוכחים
זכינו בפרס על יכולת הסבר ופרזנטציה אפקטיבית.
תחרות שלישית - יריד המכירות בחדרה, בפעם הראשונה הקמנו דוכן והתנסינו במכירת המוצר. בתחרות הגענו לאחד משלושת המקומות הראשונים.

תחרות רביעית והאחרונה לשנה זו , היא התחרות האזורית. זוהי תחרות חשובה אשר קובעת מי מהקבוצות, תעלה לתחרות הארצית. ההכנות היו מרובות וכללו חיבור של כל תהליך התכנון, העיצוב, היצור והשיווק. המוצר, הפרזנטציה והקבוצה כולה הרשימו במקצועיות וביצירתיות את השופטים – זכינו במקומות הראשונים ואנו ממשיכים לתחרות הירידים הארצית.

אנחנו מרוצים מהתהליך, שעברנו ומתוצאת המוצר ועבודת הצוות .
למדנו לעבוד בקבוצה, לשתף פעולה ולקבל החלטות יחד.
טעמנו מעולם העסקים ואנו בטוחים, שכל דבר שלמדנו השנה, ישמש אותנו בעתיד ויעזור לנו.
אנחנו מקווים להמשיך ולפתח את המוצר גם כששנת הפעילות תיגמר, נשמח לעזור ולתמוך ביזמים,  שיגיעו בשנים הבאות ולראות את התפתחותם כמו שאנחנו עברנו."

 

 

                                

לא להאמין, שהעומדים מאחורי כל העשייה המבורכת והעצומה  הזו הם התלמידים שלנו משכבה ט',  שעובדים יחד   מחודש ספטמבר, כלומר כחצי שנה.  (מצורפת תמונה וקישורים). http://www.facebook.com/ez2c.co.il

 

http://ez2c.co.il

 

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry