> > מחזור נ"ו בפנימיית הדסים
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


מחזור נ"ו בפנימיית הדסים

בוגרי הפנימייה ממחזור נו' סיימו את לימודיהם בשנת 2008.  ראוי לציין ובגאווה, כי במחזור זה 17 מתוך 24 מבוגריו הם קצינים בצה"ל וגם מי שלא עבר מסלול קצונה בצבא, התקבל ללימודים גבוהים ופניו קדימה.

עם הרבה התרגשות,  הוזמנו לטקס סיום קורס קצינים של שלושה מבוגרי מחזור זה אשר התקיים בתאריך 26.10.11 בבה"ד 1. מנהל הפנימייה, רכזת התרבות ובוגר נוסף כיבדו אותם בנוכחותם וראו אותם, את כוכי, עמנואל וולדי, צועדים בגאווה עם חיוך נינוח על הפנים.

ולדי ניכנס לפנימיית הדסים כשהיה בכיתה ו'.  מהר מאוד ניכנס לשיגרת החיים והשתלב יפה בפנימייה.

ולדי: "עצם העובדה שהיה לנו מרכז למידה, עזר לי מאוד והכניס אותי למסגרת חינוכית. היה לי גם מדריך חינוכי שבאותו הזמן למד ראיית חשבון וממנו לקחתי דוגמא."

ולדי סיים בגרות מלאה, 5 יח' מתמתיקה ואנגלית, למד במגמת ביולוגיה וסיים עם ציונים גבוהים. בהתחלה התקבל לממר"ם, יחידת מחשבים  של הצבא כשמשם גם יוצאים ללימודים גבוהים. אבל הדחף  להתגייס ליח' קרבית לא עצר אותו ולכן ניסה להתקבל גם ליחידה קרבית.

 ולדי: "הלכתי ליום סיירות , הגעתי לגבעתי, ושם ידעתי שאני רוצה להיות. עשיתי טירונות קרבית במשך 5 חודשים, המשכתי לאימון מתקדם ללוחמים והמשכתי לקוס מכ"ים, במשך 3 חודשים פיקדתי על טירונים ואז יצאתי למבדקי קצונה. הקורס היה קשה אבל כשאתה מגיע לרגעים כאלה אתה אומר לעצמך שהגעת עד לכאן כי אתה יכול "

מנכ"ל הכפר, זאב טויטו: "אני מברך אותם על הנחישות וההצלחה ומאחל להם שתמיד יוכלו לצעוד קדימה"

 

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry