> > הנצחת הנופלים
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


הנצחת הנופלים

בהמשך להקמת חורשת הבנים שהוקמה השנה בט"ו בשבט כאשר מורים, תלמידים, ראש מועצת אבן יהודה, חברי וועדת ההיגוי להנצחה ואורחים נטעו עצי זית לזכרם של הנופלים, בוגרי ועובדי ויצו הדסים נחנך בחודש מאי 2011 פינת ההנצחה בספריית הכפר ויצו הדסים.

 

הטקס החשוב והמרגש התקיים במעמד ראש מועצת אבן יהודה, מר עמוס עאזני, חברי הפורום לקידום ביה"ס, חברי וועדת ההיגוי להנצחת הבוגרים והעובדים של הכפר שנפלו במערכות ישראל, מורים, אורחים, עובדים ותלמידים.

 

פינת הנצחה לזכר הנופלים כוללת מסך LCD  הממוקם במרכזו של קיר ההנצחה באמצעות תמונות מתחלפות . ניתן לראות את תמונות הנופלים ולקרוא מידע לגביהם . סמל המדינה ותפילת יזכור ניצבים משני צידי המסך ובפינת ההנצחה ניצבים דגלי הלאום. הנחנו ספר מבקרים במקום כדי שציבור המבקרים באתר יוכל להשפיע גם הוא ולהביע את דעתו ,תחושותיו ורגשותיו.

 

 

 פינת ההנצחה היא תוצר של שיתוף פעולה מערכתי הכולל את חברי "הפורום לקידום בית הספר" - מנכ"ל הכפר זאב טויטו, מנהל בית הספר זלי מרון, מנהל מחלקת החינוך באבן יהודה, דורון שמחאי ונציג הציבור אבי איזנמן. את כל המהלך הובילו חברי "וועדת ההיגוי להנצחה" – מנכ"ל הכפר, מנהל ביה"ס , מנהל הפנימיה, חיים זיו מורה מבית הספר ויו"ר וועד ההורים שגיא אשכנזי וסגניתו חווה סנדיק ודני בן ארי יו"ר וועד ההורים לשעבר.

תם ולא נשלם. זאב טויטו ציין בטקס, כי הקמת חורשת הבנים ופינת הנצחה היו רק צעד ראשון וכעת נדרשת העמקה בתכנים וביצירת הקשר עם המשפחות השכולות.

 

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry