> > ויצו הדסים מציינים 90 שנה לארגון ויצו
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


ויצו הדסים מציינים 90 שנה לארגון ויצו

תגית שוחט, רכזת שכבת ח', ריכזה את הפרוייקט : "השנה מציין אירגון ויצו 90 שנה להיווסדו ובמוסדותיו מתקיימת פעילות לתלמידים בנושא זה.

אצלינו-בויצו הדסים נבחרה שכבה ח' כשכבה שתעסוק בנושא זה.

הקמנו לתלמידים מרכז למידה בנושא -שכלל תערוכת תמונות ותחנות פעילות בנושאים:הכרות עם נשות ויצו המייסדות,מוסדות החינוך של ויצו, תרומת האירגון לקהילה ופעילותו הפוליטית. כל תלמיד מילא דף עבודה ולאחר מכן התארגנו התלמידים לקבוצות שהכינו פרסומת לויצו.

התוצרים היו מדהימים, התלמידים השקיעו חשיבה ועבודה רצינית. קיימנו תחרות בכיתות והקבוצות שזכו הציגו את התוצר ביום השיא שערכנו ביום ה' האחרון אשר כלל גם הקרנת סרט על הדסים,מופע אומנותי של תלמידים והצגה."

ליום זה הגיעו אורחים מכובדים מאגף החינוך בויצו עולמית בראשות הגב' רותי רובינשטיין ויוסי נאור.בשיחת סיכום עם מנכ"ל הכפר , זאב טויטו, הם ציינו את הארוע ממנו התרשמו והודו למנהל ביה"ס זלי מרון ולצוות המורים שהשתתף בכל הפעילויות.

זלי מרון, מנהל בית הספר: " זו זכות גדולה וחובה על כל אחד מאיתנו להכיר את המורשת שלו ,להכיר את המעגל הפנימי של המשפחה. תלמידנו מבלים פה 6 שנים, חובה עלינו להכיר את ההיסטוריה.את מעגל פעילות זו נחתום לקראת יום הזיכרון בו יעסקו התלמידים בפעילות הקשורה בבוגרי הכפר שנפלו בעת שירותם הצבאי.

לכתבה מורחבת בנושא 90 שנה לויצו - באתר ויצו   עולמית

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry