> > היה לנו ט"ו בשבט שמח בהדסים
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


היה לנו ט"ו בשבט שמח בהדסים

ט"ו בשבט בהדסים מקבל תמיד דגש, ככפר נוער ירוק עם שטחים חקלאיים, חממות וחורשות יש לנו תמיד איפה לגעת ולטעת.התלמידים שלנו שותפים לחוויה ומידי שנה רואים את שהשתנה מהשנה שעברה.

כוכי טלר:  אכן היה יום יום חג בויצו הדסים. כמה יפה היה לראות את כל התלמידים ביחד עם המורים מגיעים אל רחבת הדשא ומשתתפים בטקס, שותלים עצים ומברכים עליהם שיגדלו, יצמחו, יפרחו ויניבו פירות. גם מזג האויר החמים האיר לנו פנים ותרם לאוירה החגיגית.

פרוייקט הנצחת זכר הנופלים של בוגרי ביה"ס ועובדיו יצא היום לדרך באמצעות שתילת עצי זית המחברת אותנו אל אדמת ארץ ישראל ושורשיה. בהמשך תוקם בחורשת הבנים אנדרטה לזכר הנופלים.

בהמשך היום חולקו בכיתות תעודות ונערכו פעילויות שונות ומגוונות  ע"י מחנכי הכיתות בנושא: סיכום המחצית ועם הפנים קדימה אל המחצית הבאה. בחלק מן הכיתות אורגנו ארוחות בוקר טעימות כיד המלך והמחצית הסתיימה באווירה שמחה ונעימה."

זלי מנהל בית הספר: "מה יכול להיות נכון יותר מלטעת בט"ו בשבט את החורשה של עצי הזית לזכר הנופלים בוגרי ועובדי ויצו הדסים?, מה יכול להיות נכון יותר מלטעת שדרת עצים ע"י תלמידי י"ב שיבואו לכאן בעוד שנים ויוכלו להביט בגאווה על העצים שנטעו?"

שתהיה זו שנה פורחת ומלבלבת

תודה לכל העושים במלאכה.

 

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry