> > היינו בגמר כדורסל בנות ובדרך לניצחון
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


היינו בגמר כדורסל בנות ובדרך לניצחון

ארז דגן, ארז דגן, מאמן קבוצת כדורסל בנות:  "קשה לתאר במילים את התחושות והרגשות בלי להשמע נדוש ורגשני מידי. בדרך כלל כשמנצחים טבעי הוא שכולם מפרגנים ושותפים אך היופי שבדבר הוא אחרי שמפסידים ומאוכזבים. כמות התמיכה הפירגון האהבה ממכם המורים פשוט מרגש ומחמם את הלב!!! קשה להודות לכל אחד ואחת באופן אישי ולכן אני מנצל במה זו להודות לכולם בלי יוצא מן הכלל...חד משמעית, בלעדיכם זה לא היה קורה ולא היינו מצליחים להגיע לגמר. העזרה וההתחשבות  בתלמידות של הנבחרת והצוות המקצועי שהיה כמעט מנותק לחלוטין בשבועיים האחרונים מביה"ס, הלחץ והקושי בהתמודדות היומיומית עם הלימודים האימונים והמשחקים  של התלמידות ואתם המורים ההייתם שם בשבילנו לאורך כל הדרך בכדי שננסה להביא כבוד לויצו הדסים. ניסינו ככל שביכולתינו לבצע את המשימה , אבל את הכבוד האמיתי הביאו הקהל הנפלא עם צוות המורים המלווה שלא הפסיקו לתמוך ולעודד לאורך כל המשחק ואי אפשר היה להתעלם מהפירגון בטלוויזיה לתופעת הקהל של ויצו הדסים. אני סמוך ובטוח שאירועים מגבשים מסוג אלו נותנים הרבה כוח ואנרגיות חיוביות לאווירה בביה"ס והלוואי שנזכה לעוד הרבה אירועים מסוג זה. רוח הדסים חזקה מאי פעם, התלמידים אוהבים את ביה"ס ואת הצוות החינוכי שנמצא כאן.

שוב אני מודה לצוות הנהדר שרק בזכותו הצלחנו להגיע לגמר בפעם השישית!!!! ב 10 השנים האחרונות. ליונתן ורדי רכז הספורט, לכל צוות החינ"ג, לזלי מרון , מנהל בית הספר שתומך לכל אורך הדרך אך בעיקר בביטחון וברוגע שהוא מקרין ושבא לידי ביטוי בשקט של השחקניות והצוות לאורך כל השנה . וליואב שמיר, עוזר,מקצוען, מנהיג אך בעיקר חבר....תודה לכולכם"

הייתה שנה מגוונת לקב' הבנות דנה הדסים, הגענו לגמר במאזן 9-0 כשבסגל שלנו 7 שחקניות!, הבנות שלנו משחקות בקבוצות שונות רעננה ,אבן יהודה ,חדרה, עזבה אותנו ענבל פרישברג ,הפציעה הועזיבה של ניצן ברקן  והפציעה המתמשכת של יובל גונן לוי.  למרות הקשיים  הצלחנו להגיע לגמר!!

זלי מרוון, מנהל בית הספר: "ראו התלמידים שאוהבים את בית הספר שלהם וגאים בו ! קהל נפלא שלא מפסיק לעודד גם כשהמצב נראה נואש לחלוטין, מורים שגאים בקבוצה שלהם ובתלמידים שלהם.רק לראות את המבט המודאג במחצית הראשונה ואת הקפיצות באוויר כשהדר לוי קלעה את השלשות הרצופות שלה.חזרתי עם לב מלא גאווה... "

הגב' רונית מנקין , המפקחת על החינוך הגופני במשרד החינוך שלחה אלינו את ברכתה במכתבה :"הישג זה מוכיח את הרצינות , ההשקעה וההתמדה בטיפוח וקידום תחום הספורט והחינך הגופני בכלל ותחום הכדורסל תלמידות בפרט לאורך כל השנים.."

לכתבה שפורסמה באתר ספורט 5

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry