> > חנוכה 2010 בכפר הנוער ויצו הדסים
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


חנוכה 2010 בכפר הנוער ויצו הדסים

שבוע חנוכה בכפר הנוער בויצו הדסים 2010

אז מה היה לנו השבוע? נתחיל מהיום הראשון של השבוע, 28.11.10. ביום זה התקיימו מס' פעילויות באדיבות חב' אמדוקס: חניכי הפנימייה הכינו ערכות ממתקים כתרומה לבתי חולים ולאחר מכן והשפים של ביה"ס "תדמור" הגיעו אלינו לפעילות של הכנת לביבות וסופגניות ביחד עם חניכי הפנימייה. 

 באותו הערב עברנו לחגיגה מיוחדת ומרגשת במינה: טקס חינה לחתני בר המיצווה. 13 חתני בר מיצווה מפנימיית הדסים הגיעו לבושים בתלבושות מסורתיות ואותנתיות . צוות הפנימייה והמורות של אותם חניכים היו נוכחים גם כן וביחד ערכנו טקס מסורתי: קשירת סרטים ומריחת חינה על כפות הידיים תחת אוהל ססגוני ומהודר כשאחת מאמהות הבית מלווה ומסבירה על טקס החינה. לאחר מכן כולם ניגשו לשולחן ערוך גדוש בכל טוב ומתיקות. על השולחן מינים רבים של עוגיות ומאפים מתוקים. ברקע מוזיקה אותנטית לטקס חינה וכולם רקדו ושמחו עם הילדים. תוכלו לראות גם בתמונות. למחרת, בוקר יום שני 29.11 חתני בר המצווה עלו לתורה ובצהריים חגגו להם באולמי טל-יה בתל יצחק.

המשכנו לחגוג לקראת חנוכה גם ביום שלישי 30.11 כשבכל קבוצה נעשתה

פעילות לחנוכה ביחד עם הצוות החינוכי.

ביום רביעי 1.12 התקיים מרוץ לפידים, את המרוץ התחלנו מכיכר הדסים - אבן יהודה עד

הכניסה לכפר וסיימנו את המרוץ בכתובת אש. בערב התקיימה תחרות חנוכיות. כל החומרים להכנת החנוכיות מחומרים ממוחזרים, ותראו איזה עבודות יפות ומרהיבות שהיו מכבדות כל אומן. מצ"ב תמונות.

 סיימנו את חגיגות חנוכה ביום רביעי בארוחת ערב חגיגית ולאחר מכן התכנסנו לאולם התרבות לראות הצגה בשם "חנה זלדה" שהועלתה על ידי חניכי הפנימייה מחוג התיאטרון .  מצ"ב תמונות.

 

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry