> > ויצו הדסים במקום הראשון בתחרות המחזור
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


ויצו הדסים במקום הראשון בתחרות המחזור

 חיים:"זכיתי לייצג את בית הספר בכנס שח"ק ירוק  אתמול בבית הספר "סולם צור" הסמוך לנהריה. בפתיחת הכנס הוזמנתי לקבל את הפרס, המורים של הדסים זכו שם למרב המחמאות וכן הוחלט כי בחודש ינואר יתקיים הכנס הארצי של שח"ק ירוק בהדסים, במטרה להציג את הפעילות שלנו להחליף רעיונות".

כידוע לא פשוט להתמודד מול כל-כך הרבה בתי ספר ובכל זאת יאמר לזכותינו שבזכות רצון ונחישות עשינו זאת ובגדול, תשאלו איך? חיים זיו רכז הפרוייקט יגיד לכם שאחד הגורמים שהצלחנו להוביל בו הוא ההתגייסות ושיתוף הפעולה מצד מורים ותלמידים בהיקף נרחב.חיים: "רכזי שח"ק ירוק רבים ציינו שהבעיה העיקרית שלהם היא הקושי לגייס את התלמידים והמורים,  אחת הסיבות העיקריות לקיום הכנס שיתקיים בחודש ינואר  אצלנו קשורה בעובדה זו".

בעקבות הפעילות שבוצעה בשנת תש"ע (מצ"ב קישורית הסבר על תכנית שח"ק) הוחלט במינהל לחינוך התיישבותי להגדיל את תקציב שח"ק ירוק לשנה תשע"א באופן משמעותי . כל המגמות יוזמנו לנצל את התקציב ברוח התכנית המגוונת של שנת תשע"א. גם השנה נקליט שירים כמו בשנה שחלפה( קליפ תש"ע) , נמחזר, ניטע עצים, נערוך ניסויים, נפרסם סרטוני הסברה(סרטון הסברה תש"ע)  ובעיקר נקדם את בית הספר בעוד כמה צעדים משמעותיים.

בית הספר האמריקאי באבן יהודה, באמצעות ד"ר סטוארט פלשייר, עמו אנו עובדים בשת"פ בנושא הדברה ביולוגית ורעיונות ירוקים, בישר לחיים זיו י על החלטם לרכוש עבור ויצו הדסים מכשירי ניטור מתקדמים. המכשירים מיועדים לתחנת הניטור שהקמנו בשנה שעברה, וזאת כביטוי נוסף לקשר שנוצר בין הדסים לבית הספר האמריקאי. כל הקשר נוצר מלכתחילה בעקבות הסרטון של נטלי מרציאנו באנגלית בנוגע ל"חורשת עמק הירגזי".

חיים: "בקרוב נפרסם סרטון שישקף את רוח התכנית לשנת תשע"א, אנו רוצה להודות מקרב לב להנהלה ולכל המורים והתלמידים השותפים לחלום"

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry