> > אחי"ם - פרוייקט חדש יחודי לויצו הדסים
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


אחי"ם - פרוייקט חדש יחודי לויצו הדסים

אחי"ם -אומץ חברות יושר מצויינות

את התוכנית הגה  עדי שטראוס מחברת המזון המובילה. זוהי תוכנית המשלבת אומניות לחימה עם לימודי הוראה מתקנת כשמטרתה לשפר את היוכולות הלימודיות וההתנהגותיות. אומנות הלחימה המיושמת בכפר הנוער ויצו הדסיםהיא קארטה ובאמצעותה מיישמים עקרונות כמו: מנהיגות, קשב ועוד.  התוכנית הינה לטווח ארוך עבור ילדים בכיתות ג'- י' והיא כוללת שני אימונים בשבוע , שעה בכל אימון. המאמנים שמלווים את הפרוייקט ביחד עם צוות הפנימייה הם  איזידור פלד מאמן ביה"ס למאמנים בוינגייט אשר בדרגת   דן 7 וסופי בדרגה של דן 3 .

החניכים המשתתפים בפרוייקט זה היו שותפים לכמה אירועים במהלך השנה ביניהם טקס חגורה צהובה וטקס חגורה כתומה , כמו כן השתתפו במירוץ סביון  כשהם ממותגים בחולצות של פרויקט אחי"ם ודגלים של ויצו הדסים. חלקם השתתפו ביריד הפנימיות כדי לספר על התוכנית והופיעו בקטע קארטה ואפילו  הופיעו בוינגייט מול אולם של 400 איש בטקס סיום למאמנים מתחילים .

ילדים מספרים והמורים: השתפרנו בלימודים בצורה משמעותית. אריאל שניידר – הגיעה לחגורה כתומה ומהרגע שנכנס לתוכנית ניתן לראות לאחר שחלפה לה שנה כי השתפר משמעותית בלימודים, הציונים עלו  והתנהגותו השתפרה להפליא.

התוכנית הינה  יחודית לויצו הדסים, החלה בתחילת שנה"ל תש"ע ובתום שנה כה מוצלחת אנו ממשיכים איתה גם בשנה"ל הבאה כפי שקיווינו.

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry