> > ויצו הדסים במקום שני בתחרות יזמים צעירים
צור קשר צור קשר
הדפס הדפס


ויצו הדסים במקום שני בתחרות יזמים צעירים

"בתחרות הגמר האזורית של 'היזמים הצעירים', שהתקיימה ביום חמישי 10.06 , זכתה קבוצת היזמים מויצו הדסים במקום השני  עם המוצר "עטיפון".

ה"עטיפון", מוצר בצורת בובה שמחברים למכשיר הנייד, כמו שאר הבובות שקונים ומחברים ליופי לנייד, אלא, שהעטיפון לא רק ליופי, יש בתוכו שקית שניתן לשלוף אותה ולכסות את המכשיר כדי להגן עליו מפני רטיבות, מתאים לטיולים , ים, בריכה ועוד.

כמו בשנה שעברה, גם השנה נבחרנו לייצג את אזור העמקים, השומרון ולב השרון בתחרות הירידים  הארצית.

במקום הראשון בתחרות זכו תלמידי הקבוצה מקדימה 'גוונים', שרבים מהם יהיו תלמידינו בשנת הלימודים הבאה. הם יצרו קשר עם חברת הגלידות  פלדמן , וייצרו ארטיק , שבתוך המקל שלו יש מגבון.  

עופרי בן דוד מכיתה ט1 נבחרה מתוך כל התלמידים, שהשתתפו בפרוייקט להביא את דבר התלמידים בטקס הסיום.   היא סיכמה כך ;

"הם לימדו אותי לעבוד בקבוצה וברגע שאתה עובד בקבוצה, אתה לומד על לוחות זמנים, על האחריות שאנשים אחרים תולים בך, כאשר אתה בקבוצה אסור לך לאכזב אותה ואתה לומד לעבוד ולעשות ולא לדחות למחר דברים שהיית צריך להגיש להיום. בנוסף אתה לומד לא להיות אגואיסט  ולהשקיע למרות שאחרים לא. אתה לומד לפרגן ולעבוד בעבודת צוות, לשתף את כולם ולקבל כל רעיון או הצעה בראש פתוח."

 

 

מכיוון שמטרותיה של התכנית הן בראש ובראשונה חינוכיות,   אני מבקשת להודות לז'קלין עמית הרכזת ולצוות המחנכים של שכבה ט' - אבי מטרני, אורלי ירון, גלית קלדרון, ומיכל מנגר.

 

 

התלמידים שפעלו במרץ לקראת התחרות וביום הזה הם ;

עופרי בן דוד, לילך דוידי, מור חסאן, עידו אלקבץ, גפן רזניק, אופאל קירשנר, מורן אנפנג, לירון עמיר, רומי דביר, דן רוזן, אופק מלצר, יובל שראל ,שי חייטוב,  גלעד קמני, גיא אביתר, עידן פרידמן, רועי ארזי, איתי וולך ונמרוד זלדין. "

 

כפר הנוער ויצ"ו הדסים | לימודי תיכון | פנימייה | מפת אתר | תקנון סליקה
כפר הנוער ויצ"ו הדסים, דואר הדסים 42845, טלפון: 09-8999252, פקס: 09-8995581
עיצוב: איוון טיכיינקו  |  תיכנות: entry